• Volejte : +420 775 963 411
  • info@surenesstax.cz

Služby

Vedení účetnictví, daňové evidence

Předejte nám své doklady a my za Vás splníme všechny zákonem dané povinnosti dle zákona o účetnictví. Budeme Vás informovat o všech nesrovnalostech a daňových povinnostech Vašeho podnikání, abyste měli vždy vše v maximálním pořádku.

Přečti
Daně

Netrapte se otázkami, co je Váš daňový nebo nedaňový náklad, respektive bude-li Vaše daňové přiznání v tomto roce správně vypracováno a včas podáno. Vypracujeme za Vás daňové přiznání nebo Vám pomůžeme s jeho vyplněním. Následně ho za Vás odevzdáme na finanční úřad.

Přečti
Mzdové účetnictví

Máte nového zaměstnance a nemáte čas na uzavření pracovního poměru? Sepíšeme za Vás pracovní smlouvu, dohodu, nahlásíme na úřady a vypočítáme každý měsíc mzdu. Nebo naopak potřebujete ukončit pracovní poměr zaměstnance? Vše Vám připravíme.

Přečti
Reporting

Potřebujete vědět jak je na tom Vaše podnikání? Nemáte jak průběžně sledovat své příjmy a výdaje? K tomu Vám pomůžou naše reporty. Stačí si jen o ně říct.

Přečti
Účetní mentoring

Služba, která spojuje účetnictví, poradenství a vzdělávání. Pokud se nechcete spoléhat na externí účetní a chcete se sami postarat o své účetnictví, daňovou evidenci, ale nevíte jak, pak služba účetního mentoringu je právě pro Vás.

Přečti
Administrativní služby

Potřebujete vystavit příkaz k úhradě, fakturu, připomenout platbu, poslat dokumenty na úřad či zastoupit na kontrole? Zajistíme to za Vás.

Přečti
error: Content is protected !!